Danışma Hattı
+90 (850) 500 15 51
Ürün ekle
Fiyat al
Gönder

Firmamız Hakkında

Natural Hekimce, doğanın insana sunduğu iyilikleri ve güzelliği, aslına en yakın şekilde tüketicisine ulaştırıyor. Doğal hammaddeleri, kaynağından alınıp, Ar-Ge merkezinde test ediliyor. Geçmişin birikimini bugünün teknolojisiyle birleştirerek, yüksek kalite standartlarda üretim yapıyor. Natural Hekimce ürünleriyle; zinde, dengeli, bilinçli bir yaşam için doğal çözüm alternatifleri sunuyor.

Gelişmiş Teknolojik Altyapı

Natural Hekimce ürünleri, AR-GE ve ÜR-GE alanında faaliyet gösteren gelişmiş teknolojilere sahip laboratuvarlarda geliştirilmektedir.

GMP Belgeli Üretim Tesisi

Good Manufactoring Process koşullarına sahip üretim alanında, dünyanın en iyi bölgelerinden seçilen kaliteli hammaddelerden hazırlıyoruz.

Laboratuvar

Kalite Odaklı Yaklaşım

Kullanılan bitki ve bitki ekstrelerinde aflotoksin tayini ve mikrobiyolojik testler yapılır. Bitki ekstrelerinin HPLC ile etken madde miktarı tayini gerçekleştirilir.

Özenli Test Çalışmaları

Bir bitkinin yüze yakın türü bulunabilir. Bu nedenle ürünlerde doğru türü kullanmak adına bu bitki türleri Istanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Botanik Laboratuvarında teşhis edilmektedir.

Test Çalışmaları

Neden Natural Hekimce Distribütörlüğü?

Firmamız Ar-Ge merkezi bulunan ve tüm ürünlerini kalite kontrollerini son teknoloji ile analiz eden bir markadır.
Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeli softjeller kullanılmaktadır.
Natural Hekimce markasıyla mevzuata uygun ürünler üretmeye üretimin son aşamasına kadar son derece hassasiyet gösterilmektedir.
Natural Hekimce ürünlerini ileri teknolojiye sahip modern tesislerimizde kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.
Ürünlerimiz GDO ve zararlı maddeler içermez. İçerisinde kaliteli etken madde kullanılmaktadır.
Aksu Vital Kurumsal Logosu